Agregaty prądotwórcze (54)

Pokazano 1-12 z 54 pozycji

Agregat prądotwórczy po podstawowe narzędzie posiłkowe w wypadku braku zasilania na budowie i nie tylko. Oferowane przez nas agregaty FOGO i Pramac to sprzęt najwyższej jakości, zasilane sprawdzonymi silnikami Honda i nie tylko. 

Agregaty trójfazowe pozwalają na zasilanie urządzeń zasilanych napięciem 400V. Każdy agregat trójfazowy pozwala również na zasilanie urządzeń napięciem 230V, choć mniejszej mocy. Wybierz agregat z AVR, jeśli chcesz zasilać urządzenia zawierające układy elektroniczne, agregat z dużym bakiem, jeśli nie chcesz dolewać paliwa zbyt często, lub agregat zabudowany, jeśli zależy Ci na wyciszeniu. Urządzenia przenośne pozwalają na generowanie mocy od 3kVA do 20 kVA

Agregaty jednofazowe pozwalają na zasilanie urządzeń jednofazowych, a więc tych na standardowe, sieciowe napięcie 230V. Dla urządzeń domowych, zawierających elektronikę zaleca się agregaty stabilizowane, a więc te z AVR. Do zastosowania domowego/ biurowego mamy również agregaty "walizkowe"- wyciszone i stabilizowane inwerterowo. 

Aktywne filtry