Zacieraczki do betonu (28)

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Zacieraczki do betonu to sprzęt dla profesjonalnych wykonawców posadzek betonowych. Zacieraczki oferowanej przez nas marki Beton Trowel to wysoka jakość za atrakcyjną cenę. Każda zacieraczka może być wyposażona w talerz zacierający (za wyjątkiem zacieraczek zachodzących) i łopatki. 

Zacieraczki krawędziowe to małe maszyny, których budowa umożliwia zacieranie w bezpośrednim sąsiedztwie ścian i słupów, tak aby zatrzeć beton jak najbliżej krawędzi. Zacieraczki krawędziowe Beton Trowel zazwyczaj mają średnicę 60 lub 75 cm, ale w ofercie mamy również podwójną zacieraczkę krawędziową Tieppo 2x75! 

Zacieraczki pojedyncze to małe, poręczne urządzenia, które zazwyczaj do zacierania mniejszych powierzchni, jednak wielu doświadczonych wykonawców wie co potrafi zacieraczka Beton Trowel 120cm pracująca na łopatkach w rękach dobrego operatora!

Zacieraczki podwójne samojezdne to duże maszyny służące do szybkiego zacierania dużych powierzchni. Każda maszyna Beton Trowel wyposażona jest w oświetlenie robocze, zraszacz, a często również gniazdo usb lub 12V. Wszystkie niezachodzące zacieraczki mogą pracować zarówno na dyskach jak i łopatkach. 

Zapewniamy również pełny asortyment akcesoriów do zacieraczek i mniejsze akcesoria ręczne Beton Trowel!

Aktywne filtry