Wynajem (111)

Pokazano 1-12 z 111 pozycji

Wynajem maszyn budowlanych to popularna metoda zaspokojenia potrzeb sprzętowych bez konieczności wydawania dużych pieniędzy na zakup sprzętu, który niekoniecznie będzie później wykorzystany.

W naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego znajdziesz urządzenia sprawdzonych producentów. Atrakcyjne ceny sprawiają, że jeśli nie chcesz kupować sprzętu, warto go wynająć. Możesz w ten sposób również sprawdzić sprzęt, który chciałbyś później u nas kupić! Oferujemy w wynajmie sprzęt, który również dystrybuujemy. 

Nasz serwis dokłada wszelkich starań, by oferowany sprzęt był w dobrym stanie technicznym i był w pełni funkcjonalny. 

Wypożyczysz u nas: podnośniki, windy dekarskie GEDA, wciągarki GEDA, rusztowania aluminiowe, agregaty prądotwórcze FOGO, zagęszczarki, skoczki, wibratory do betonu, listwy wibracyjne do betonu, zacieraczki Beton Trowel, betoniarki, przecinarki do betonu i asfaltu Dr Schulze i Norton Clipper, szlifierki do betonu, osuszacze powietrza, nagrzewnice elektryczne i spalinowe Master, sprężarki i młoty pneumatyczne, agregat hydrauliczny, drabiny, elektronarzędzia, pompy, minikoparki, cykliniarki i inne sprzęty. 

Aktywne filtry